Yedek Parça

Mantsinen

MALZEME TAŞIMA MAKİNELERİ VE HİDROLİK LİMANVİNÇLERİ KAPSAMLI YÜKLENİCİLİK HİZMETLERİ

Mantsinen Group, limanlar ve sanayide malzeme taşıma çözümlerinde gerçek bir öncüdür. Müşterilerimize hidrolik malzeme taşıma makineleri, liman vinçleri, tam lojistik hizmeti çözümleri ve yerleşim ile malzeme taşıma danışmanlığı sunuyoruz. Bugünlerde büyüyen uluslararası Mantsinen Group 500'ü aşkın insana istihdam sağlıyor. Mantsinen Group'un Estonya, Letonya ve Rusya'da bağlı şirketleri bulunuyor.

 

Mantsinen Group'un amacı, dökme malzeme taşımanın verimliliğini, üretkenliğini ve güvenliğini müşterileri açısından yeni bir düzeye çıkarmanın yanı sıra hem makinelerde hem lojistik hizmetlerinde yeniteknolojileri kullanarak verimli çözümler geliştirmektir.

Bu hedefe ulaşma yolundaki başlıca faktörler, küresel bir ortak ağ kurmanın yanında müşterilerimizle sürekli gelişen, yakın ve uzun vadeli işbirliği kurmaktır. Mantsinen'in faaliyetleri 1970'lerin başlarında odun taşıma yükleniciliğiyle başladı. Şirket Veli ve Juhani Mantsinen adlı iki kardeş tarafından kuruldu. Mantsinen'in genel merkezi Liperi'de, Finlandiya'nın Kuzey Carelia ilinde bulunuyor.

Mantsinen, dünyanın lider hidrolik liman vinci üreticilerinden biridir. Mantsinen vinçleri kurum içi geliştirme ve tasarımın sonucudur ve esneklikleri ile çok yönlülükleri sayesinde dökme malzeme taşıma işinde devrim yaratmıştır. Mantsinen Yükleme kapasiteleri geleneksel kablolu vinçlerin iki katı olduğu için, liman vinçlerinin kullanımı son derece ekonomiktir. Makine hassasiyeti ve güvenliğini eski makinelere göre bir adım daha ileri götürdük. Makinenin hassas ve kontrollü hareketleri ve hidrolik kabin asansörü sayesinde, kargolarda ciddi ölçüde daha az hasar meydana gelirken, çalışma güvenliği de geleneksel makinelere göre kayda değer oranda daha iyi.

v Makine yelpazemiz 50 tonluk terminal makineden 250 tonluk liman vincine kadar çok geniş bir yelpazemiz var. Mantsinen HybriLift™ sisteme özellikle özen gösteriyoruz. Zaten bu sistem sayesinde dizel yakıtlı makinelerimiz yakıt ekonomisi alanında en iyisi olduğunu gösterdi. Ayrıca yeni elektrikli makineler enerji tasarrufu ve hizmette güler yüz en yeni yaklaşımları temsil ediyor. Mantsinen makineleri müşterinin ihtiyaçlarına göre kişiye özel üretilir ve yapılacak işe en uygun kaldırma ataşmanıyla donatılır. Örneğin, dökme malzemeler kepçeler, odun ve hurda için kancalar ve kereste, kağıt hamuru balyası, kağıt ve çelik yaylar, büyük torbalar, vs. için farklı yayıcılar sayılabilir. Mantsinen'in yenilikçi hidrolik çabuk bağlantı sistemi ataşmanların birkaç dakikada çaba sarf etmeden değiştirilmesine olanak tanıyor.

Parçalar

Doğru yedek parçaların bulunması makine kullanılabilirliğinin temel unsurudur.

Çeşitlilik arz eden yedek parça yelpazemiz ve hızlı teslimat sürelerimiz sayesinde, müşterilerimizin makineleri için yüksek bir kullanım oranını garantilemeyi amaçlıyoruz.

Güvenilir uluslararası ortaklarımızla birlikte yedek parçaları hızla ve doğrudan müşteriye sunuyoruz. Teslimat hızı ayrıca müşterilerimize makine markası, modeli ve yılına göre değişkenlik gösterecek şekilde sunduğumuz makineye özel yedek parça tavsiyeleriyle de artırılır.

Orijinal Mantsinen yedek parçaları sayesinde makinenizin kullanım oranı mümkün olduğunca yüksektir.

BAKIM VE DESTEK

Malzeme taşıma makineleri ve seyyar liman vinçleri, makine kullanım güvenilirliğinin sağlandığı çalışma ortamlarında kullanılır. Bakım makine kullanılabilirliğinin önemli bir unsurudur. Zamanında ve hızlı bakım hizmetiyle müşterilerimizin makinelerinin verimli çalışmasını sağlamak istiyoruz.

Bakım hizmetimiz aşağıdakileri temel alır:

  • hedef ülke fark etmeksizin kapsamlı yedek parça hizmeti
  • hızlı yedek parça teslimatı hizmeti
  • makineye özel bakım anlaşmaları

Makinelerin teknik sorunlarıyla ilgili konularda bakım personelimiz teknik destek de sunar.

KULLANIM EĞİTİMİ

Mantsinen makinelerinin bakım ve kullanım eğitimiyle sürücüler makine kullanımı ve temel bakım işlemleri gerektiren farklı durumlarda harekete geçmeye yetecek beceriler kazanırlar.

Mantsinen makinelerinin kullanım eğitimi, müşteriye nihai teslimatın bir parçasıdır. Eğitim ya makinenin montajıyla bağlantılı olarak ya da başka bir uygun zamanda verilir.

Eğitim eğitimi, makinelerin ve aksesuarlarının kullanılması, günlük makine bakım faaliyetleri, doğru çalışma prosedürleri, iş güvenliği meseleleri ve farklı kaldırma donanımlarının doğru kullanımını içerir.

Mantsinen ayrıca Ylämylly tesislerinde ya da seçilen bakım şirketinin tesislerinde makine bakım eğitimi de verir. Bakım eğitimi makinenin hidrolik ve elektrik sistemlerini, hata teşhisini ve tespitini, basınç ayarlarını ve özel bakım durumlarını açıklar.

SATIŞ SONRASI

Mantsinen Satış Sonrası hizmetlerinin ana amacı, müşterinin malzeme taşıma faaliyetinin sürekliliği ve güvenilirliğidir. Hizmetimiz müşterinin yatırımlarını ürünlerin kullanım ömrü boyunca destekler. Üretkenliğin artmasına ve maliyetlerin düşmesine yardımcı olur.

Mantsinen Satış Sonrası hizmetler, servis ve yedek parça servisi gibi makine bakımının yanı sıra periyodik kontroller ve personel eğitimini içerir. Kendi bakım ve yedek parça servisimizle müşterilerimizin yıllarca memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Gelecekte daha kapsamlı hizmetler sunabilmek ve mevcut olanları iyileştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.