Yedek Parça

Caterpillar

Borusan Makina, Caterpillar yedek parçalarının Türkiye'deki tek temsilcisidir. Contadan yürüyüş takımlarına kadar, işinizi tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm parçaları sağlamaktayız. Müşterilerimizin Cat ekipmanlarını düşük işletim maliyetleriyle sahip olmaları için hizmet vermekteyiz.

Orjinal Cat parçalar her işin gerektirdiği birbirinden farklı özellikleri sağlamak içi detaylı bir şekilde tasarlanır ve ileri teknoloji kullanılarak imal edilir. Orjinal Cat parçalar dayanıklı, güvenilir, doğaya daha az zararlı ve çoğu parça kısa bir onarım ile tekrar tekrar kullanılabilir. Cat iş makinalarına uyan her parça dışarıdan aynı gözükebilir ancak orjinal Cat yedek parçaların farkı içinde saklıdır.

Neden CAT Orijinal Parçaları?

Makinadan beklenilen performansı alabilmek için üretim aşamasında geliştirilmiş parçalar makinanın orijinal parçalarıdır. Rulmanlar, silindir kapakları ve motor yatakları gibi diğer markalar tarafından üretilen birçok parça ilk bakışta CAT parçaları ile aynı görünebilir. Taklitleri Caterpillar teknolojisinin çok gerisindeki imalatçılarca üretilen yedek parçalar, hiç bir zaman Caterpillar’ın performansını veremez ve orijinal parçalarla birlikte uyumlu çalışamazlar. Bunun için her parça orijinal değildir ve sadece yerine uyması yetmez. Bu yetersizlik kullanım sırasında kendini gösterir. Orijinal CAT parçaları, makina ve parça
özellikleri konusunda bilgi sahibi uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanıp üretilmektedir.

Kısa vadede ucuz çözümler çok pahalıya da mal olabilir. Bu belki sizlere risk olarak görülse de bizce riskin ötesinde gerçeklerdir. Çünkü, Caterpillar dünyada çeşitli üreticilerin Cat makinaları için yaptıkları taklitleri sürekli olarak test etmekte ve test sonuçlarını bültenlerle duyurmaktadır. Bu da Caterpillar sahiplerine risk taşımadan gerçeklerin görülmesi için verilen bir hizmettir. Orijinal CAT parçaları CAT makinasının performans ve güvenilirliği açısından çok önemlidir. Her bölüm, tüm senaryolar ve önlemler dikkate alarak, çok daha iyi bir şekilde makinaya hizmet etmek için üretilir. Bu, diğer markaların sunamadığı bir servistir.

Ayrıca, orijinal CAT parçalarının sunduğu 6 aylık garanti sayesinde yaptığınız yatırımları güvence altına almaktasınız. Satış sonrasında da verilen destek hizmetlerle orijinal parçalar işinize katkıda bulunmaktadır.