Yedek Parça

Cat Klasik Parçalar

İşinizde kullandığınız makinalar beklentilerinizi karşılamak açısından farklılıklar göstermektedir. Çalışma performansı, üretkenlik ve dayanıklılık konusunda yüksek beklentiler içerisinde olduğunuz ana makinalarınıza fabrika üretiminde kullanılan parçaları tercih etmenizi önermekteyiz.

Beklentilerinizin daha düşük olduğu bir makinanızın veya kullanım saatleri düşen yardımcı konumda çalışan makinaların parçaları için ilk yatırım maliyetinin önemini biliyoruz. Bu noktada özel üretilmiş Cat® klasik parçalar beklentilerin tam karşılığıdır.

Yedek parça maliyetinin önemi, işinizin sürekliliğine, makinanızdan uzun vadeli yüksek performans ve dayanlıklık beklentinizden daha yüksek olduğunda, Cat klasik parçalar sizin için en uygun çözüm olabilmektedir.

2011 yılının başından itibaren CAT klasik parça ürün çeşitliliği iki katına çıkartılmıştır. Klasik parça ürün hattında geçerli 6045 adet parça numarası bulunmaktadır. 2011’den itibaren klasik parçalara 150 yeni makina modeli eklenerek hizmet verilen makina sayısı %85 artmıştır.

CAT Klasik Parça Nedir?

Yardımcı konumda çalışan eski model CAT iş makinaları için geliştirilmiş, birim maliyeti düşük, gerçek CAT parçalarıdır. Cat klasik parçalar çalışmakta olduğu diğer Cat parçalar ile Cat kalite şartlarını sağlamak zorundadır. Bu nedenle orijinal parçalarla aynı garanti altında sunulmaktadırlar.

CAT Klasik Parçaların Sağladığı Olanaklar

  • Yardımcı konumda çalışan eski model CAT iş makinaları için düşük satın alma maliyeti sağlamaktadır.
  • Standart CAT parça garantisi uygulanmaktadır.
  • Kalite kontrollü parçalar: CAT Klasik parçaların formu, uyumu veya fonksiyonu Caterpillar mühendisleri tarafından onaylanmaktadır.
  • CAT güvencesiyle üretilmektedir.