Servis

Servis

Borusan Makina'nın deneyimli servis elemanları, makinanızın bakım ve onarım işlemlerini CAT ürünlerinin ihtiyacı olan spesifik değerlerde ve orijinal parçalarla gerçekleştirerek; makinanızın işte kalma süresini uzatır.

Yurdumuz genelindeki 9 yedek parça depomuzda toplam 40 Milyon Euro değerindeki yedek parça stoklarımızla, makinalarınızın en kısa sürede işe geri dönmesi için çalışıyoruz.

Stoklarımızda bulunmayan yedek parçaların yurtdışından en hızlı şekilde getirilmesi ve ithalat işlemlerinin bitirilmesi toplam arıza süresinin azaltılmasındaki en önemli farkımızdır.

Borusan Makina Servis Departmanı, makinaların parçadan bekleme sürelerini minimum seviyede tutacak şekilde organize olmuştur.

Müşterilere sunulan tüm servis hizmetleri ve orjinal Caterpillar yedek parçalar için 6 ay işcilik ve yedek parça garantisi verilmektedir.

Modern eğitim cihazlarıyla donatılmış sınıflarda, Caterpillar'ın yurtdışı eğitimlerine katılarak , gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli eğitim mühendisleri, tüm Borusan servis personeline programlı teknik eğitimler vermektedir.

Yeni makinalar müşteriye satılmadan önce eğitimlerini tamamlamış servis elemanları , makinada çıkan problemleri kolaylıkla tespit ederek makinanın işten kalma süresini minimum seviyede tutarlar. Teknisyenlerin zorlandıkları problemlerde devreye giren eğitimli ve tecrübeli servis mühendisleri, makinanın arıza nedenini kolaylıkla tespit edebilmektedirler.