Servis

Servis

Borusan Makina'nın deneyimli servis elemanları, makinanızın bakım ve onarım işlemlerini CAT ürünlerinin ihtiyacı olan spesifik değerlerde ve orijinal parçalarla gerçekleştirerek; makinanızın işte kalma süresini uzatır.

Müşteri taleplerini %90 oranında karşılayan yedek parça stoğu ve stokta bulunmayan parçaların 48 saat içinde müşterinin elinde olacak şekilde transferi, müşterinin iş ve zaman kaybı olmaksızın çalışmasına olanak sağlar.

Borusan Makina Servis Departmanı, makinaların parçadan bekleme sürelerini minimum seviyede tutacak şekilde organize olmuştur.

Müşterilere sunulan tüm servis hizmetleri ve orjinal Caterpillar yedek parçalar için 6 ay işcilik ve yedek parça garantisi verilmektedir.

Modern eğitim cihazlarıyla donatılmış sınıflarda, Caterpillar'ın yurtdışı eğitimlerine katılarak , gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli eğitim mühendisleri, tüm Borusan servis personeline programlı teknik eğitimler vermektedir.

Yeni makinalar müşteriye satılmadan önce eğitimlerini tamamlamış servis elemanları , makinada çıkan problemleri kolaylıkla tespit ederek makinanın işten kalma süresini minimum seviyede tutarlar. Teknisyenlerin zorlandıkları problemlerde devreye giren eğitimli ve tecrübeli servis mühendisleri, makinanın arıza nedenini kolaylıkla tespit edebilmektedirler.