Hizmetler

Revizyon Seçenekleri - ROP

Arıza öncesi revizyon ile makinanızın en uygun zamanda servisten alınması ve beklenmedik bir zamanda meydana gelebilecek, önceden tahmin edilemeyen bir arızadan dolayı oluşabilecek daha büyük bir duraklama süresini ve parça maliyetini düşürür.

Borusan Makina tarafından makinalarınızın komponentleri için oluşturuduğumuz revizyon paketleri ile tüm parçaların hazır stoklardan kullanımı ile revizyon süreleri 3 kat daha hızlı, sabit fiyat garantisi ile oluşabilecek olan revizyon masraflarınız ise yarı yarıya düşmüş olacaktır.

Arıza öncesi revizyon; temasta çalıştığı ilgili parçaların hasarlanma ya da arızalanmasını engeller, planlı ve doğru bakı sayesinde işinizin bölünmesini ve işten geri kalmamanızı önler. Aşınmaya yönelik çalışan,yeniden kullanabilirliği olmayan yedek parçaların (rulmanlar,keçeler-Kademe I) ya da aşınma hızı düşük ,yeniden kullanımı mümkün parçaların (pleytler, diskler, çevre dişlileri, nihai tahrik dişlileri-Kademe II) revizyonları toplam revizyon maliyetini azaltır, garantili hizmeti (%100 kullanıma hazır yedek parçalar + Servis) sayesinde sabit fiyat garantisi sağlar, ve üretim kayıplarınızı en aza indirir.