Ekipman Yönetimi

Koruyucu Bakım Anlaşması

Makinalarınızı Koruyucu Bakım Anlaşması ile verimli bir şekilde çalışmasına devam ettirin. Koruyucu Bakım Anlaşmasında CAT operasyon ve bakım kılavuzunda belirtilen servis aralıklarına göre makinanızın tüm koruyucu bakım sorumluluğunu üstlenir.

Ayrıca, teknik inceleme sonuçları doğrultusunda, makinanızın durumunu anlatan detaylı bir rapor ve potansiyel sorunlar hakkında bilgi verilmektedir. Eğitimli teknisyenlerimiz makinanızın kontolünü yapması için gerekli teknik bilgiye, teknoloji ve global desteğe sahiptirler. Makinalarınıza güvenerek daha sıkı çalışma planları yapabilir, kaynaklarınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Bunun yanında makinanızı daha uzun süre verimli tutarakkarlılığınızı arttırabilirsiniz.

Programlanmış servis aralıklarında, eğitimli teknisyenler CAT ekipmanlarıyla donatılmış servis aracı ile birlikte makinanızı periyodik bakımı ve teknik analizler için ziyaret etmektedir. Gerekli rutin bakımlar ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

CAT bakım parçaları makinanın performansını optimize etmek ve işletme maliyetlerini azaltmak için tasarlanmıştır.

 

CAT filtreleri en yüksek komponent temizliği sayesinde kirlilik kontrolü performansını artırmasıyla makinanın çalışma ömrünü uzatmaktadır. CAT yağları ve soğutma sıvıları kendi alanlarında test edilmiş olup her komponentin özel gereksinimlerini karşılamak için onaylı ürünlerdir. Her ziyaret sonrasında, maksimum verimliliği sağlayabilmek için analiz ve öneriler içeren rapor sunulmaktadır.

 

Koruyucu Bakım Anlaşması Neleri Kapsamaktadır?

  • 500 saatlik aralıklarda yapılan 2000 saati kapsayan 4 bakımda tüm bakım parçaları, işçilik ve yol masrafları
  • Teknik analizler
  • SOS makina madeni yağ analizi
  • Tavsiye ve öneriler
  • Proaktif arıza önleyici müdahaleler
  • Atık yağ ve filtre imhası